Curaprox Cs 3960 Super Soft Diş Fırçası

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.002   /
Barkod: 7612412396003
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Orta yumuşaklıkta üretilen bu fırçanın kılları hem dayanıklıdır hem de hijyeniktir. Fırçanın dibinde macun birikmez. Curaprox CS 3960 Super Soft Diş Fırçası dişlerinizin daha temiz olmasına yardımcı olur. Özel olarak geliştirilen bu seride fırçalar uzun süre dayanıklılık gösterir ve uzun süre kullanılsalar bile ilk günkü gibi bozulmadan kalabilirler. Dayanıklı bir yapıya sahip olan bu fırçalar ile uzun süre size kulanım ömrü sağlayabilirsiniz. Konforlu tasarımı ve dayanıklı gövdesi ile size kolay bir kullanım sağlar. Dişlerinizi yoğun ve nazik bir şekilde temizler. Dişlerinizin temizliğinde kullanabilirsiniz. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanıma uygundur.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR