Curaprox Cs 5460 Ortho Diş Fırçası ( Turuncu )

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.033   /
Barkod: 7612412700077
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Günümüzde mutlu bir iş hayatı v e sosyal hayatın en büyük anahtarı elbette güzel ve içten bir gülümsemedir. Hepimiz daha beyaz ve ferah kokan dişlere sahip olmak isteriz ve bunun için çaba gösteririz. İşte bu noktada ağız ve diş sağlığımıza ekstra önem veren ve bunun için özenli çalışmalar yapan Curaprox markasını bulabiliriz. Curaprox CS 5460 Ortho Diş Fırçası dişlerinizi etkili bir biçimde temizleyerek daha beyaz ve daha temiz dişlere sahip olmanıza yardımcı olur. Bu diş fırçası farklı tasarımı ile size farklı bir kullanım sağlar. Üzerinde bulunan oluk şeklindeki ayracı ve özel olarak tasarlanmış fırça başlığı ile dişlerinizin daha temiz ve ferah olmasına katkı sağlar. Bu fırça ortodontik uygulamaların sonrasında diş ve diş etlerinize zarar vermeden dişlerinizi temizleyerek size kolay bir kullanım sağlar. Ayrıca 0.1 mm’lik çapta maksimum derecede ipliğe sahiptir. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. Günlük olarak kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR