Curaprox Ctc 202 Derin Temizlik

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.043   /
Barkod: 7612412200027
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydası


Dil, yapısı nedeniyle ağız içinde oldukça fazla bakteri barındıran organımızdır. Gün içinde tüketilen besinler, kahve, çay ve sigara gibi etkenler dilin üzerinde tabaka oluşturur ve bakterilerin yaşaması için uygun bir ortam hazırlar. Dil altında çoğalan bakteriler ağızda ve dilde acı bir tat oluşturur ve kokuya sebebiyet verir. Bu yüzden dil temizliği en az günde bir defa yapılmalıdır. Dil temizliği ferah bir nefes ve karşınızdaki kişiye rahatsızlık vermemek için önemlidir. Ağız kokusunu kendiniz hissettiğinizde bu sizi olumsuz etkiler. Ağız kokunuz ferah olduğunda kendinize güven gelir ve rahatça hareket edebilirsiniz. Diğer olumsuz bir etki ise dil altında biriken bakterilerin diş çürüklerine neden olmasıdır. İşte bu nedenle dil temizliği de oldukça önemlidir. Curaprox Derin Temizlik Dil Temizleme Aparatı CTC-202 dilinizde kusma refleksi oluşturmadan dilinizi temizler. Dilinizde biriken bakterileri nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Geniş kafa yapısı ve çift yay başlığı ile etkili bir temizlik sağlar. Dil bölgesinin temizliğinde kullanımı uygundur. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir. 
 

Kullanım Şekli


Dişlerinizi fırçaladıktan sonra dilinizi çıkarabildiğiniz kadar dışarı çıkarın. Dil temizleme aparatı ile dilinizi ileri geri yönde istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR