Curaprox Df 967 Çatal Diş İpi

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.026   /
Barkod: 7612412422214
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Ağızda bakteri ve tartar oluşumuna karşı dişlerinizi etkili bir şekilde temizler. Fırçaların ulaşamadığı ve iki dişin arasına kaçan yemek ve kir kalıntılarını bu ip sayesinde kolaylıkla temizlemeye yardımcı olur. Dişlerinizi plak ve bakteri oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. İki yönlü özelliği ile size her kullanımda kolaylık sağlamaya yardımcı olur. Curaprox DF 967 Çatal Diş İpi hem kürdan hem de diş ipi olarak kullanıma sunulmuştur. Doğal dişleriniz ya da köprü ve implantların bakımında ve temizliğinde kullanabileceğiniz bir üründür. Diş fırçalarının veya ara yüz fırçalarının bile ulaşamadığı yerlerde etkili bir temizleme sağlar. Kolay ve rahat kullanım sağlar. Diş etlerinizin ve dişlerinizin sağlıklı olması için dişleriniz arasındaki plakları günde en az bir kere temizlemeniz gerekmektedir. Çürüklerin ve diş hastalıkların çoğu dişler arasında başlar ve diş fırçanızın buralara ulaşması mümkün değildir. Diş aralarının temizliğinde kullanılır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İhtiyaç duyulan sıklıkta veya günlük olarak kullanabilirsiniz. 
 

Kullanım Şekli


Diş ipi kısmını dişinizin arasında yerleştirerek yavaşça diş etine kadar kaydırın. Dişin yan tarafını yanal hareketlerle değil yukarı aşağı hareketlerle temizleyin. Daha sonra ipi diğer dişinize doğru yönlendirip aynı işlemleri tekrarlayın. Her seferinde diş ipinin Temiz bir parçası ile değiştirin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR