Curaprox Smart (Gençlere Ve Küçük Ağızlılara Özel Diş Fırçası )

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.010   /
Barkod: 7612412423020
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Çocuklar için tasarlanmış olan bu özel diş fırçası konforlu bir tasarıma sahiptir. Curaprox CS Ultra Smart Diş Fırçası tam 7600 fırça kılına sahiptir. Fırçanın dibinde macun birikmez. Kolay kavranan tasarımı ile çocukların ağız bakımını eğlenceli anlara dönüştürmeyi hedefler. Diş temizliği yetişkinlerde önemli olduğu kadar çocuklarda da bir o kadar önemlidir. Gelişim çağında olan çocukların dişlerinin temizliği ve bakımı ileride sorun yaşamamaları adına oldukça önemlidir. Bu diş fırçası renkli tasarımı ve işlevsel yapısı ile çocukların rahatça kullanabileceği bir yapıdadır. Kolay kavranabilen gövdesi ve yumuşak fırça kılları ile eşsiz bir biçimde tasarlanmıştır. 3-13 yaş arası çocukların kullanımına uygundur. Ağız bakımında kullanılması uygundur. Günlük olarak kullanıma uygundur.
 

Kullanım Şekli


Fırçanın üzerine bir miktar diş macunu sıkarak dişlerinizi en az 2 dakika boyunca dairesel hareketler ile temizleyiniz. Ardında ağzınızı iyice çalkalayınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR