Curaprox Uhs 430 Tutacak

Marka:
Ürün Kodu: Curaprox.045   /
Barkod: 7612412430004
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Dişlerimizin bakımını yaparken kullandığımız ürünlerin sağlam ve kolay tutulan bir yapıya sahip olması bizim için çok önemlidir. Sabit tutuşlu bir fırçaya sahip olmak dişlerimizi temizlerken daha rahat etmemizi ve daha kolay bir bakım yapmamızı sağlar. İşte bu noktada Curaprox Fırça Tutucu UHS 430 karşımıza çıkmaktadır. Ara yüz fırçalarının sabit olarak tutulması gerektiği bilindiği için özel olarak üretilmiştir.  Zaten iyi bir ara yüz fırçasının mutlaka sabit ve kolay kavranan bir sapı olmalıdır. İşte Curaprox tutucuları bu noktada ince ara yüz fırçalarının sabit kalmasını ve azı diş alanında rahatça kullanılması için özel olarak geliştirilmiştir. Diş eti rahatsızlığı olanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kaliteli ve sağlam yapıya sahip bu ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Diş aralarında biriken kalıntılarını temizleme de kolaylık sağlar ve bakteri oluşumuna karşı koruma sağlar. Ara yüz fırçalarının tutulmasında kullanılması uygundur. Yetişkinlerin kullanması için uygundur.
 

Kullanım Şekli


Ara yüz fırçanızın sap kısmına yerleştirerek iyice oturduğundan emin olduktan sonra kullanınız. Ara yüz fırçasını içeri dışarı doğru hareket ettirerek kullanınız.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Curaden Ag / Aydoğan Dental Sa

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI




ÇOK SATANLAR