Darphin L’ınstitut Facial Sonic Cildi Derinlemesine Temizleyen ve Cilde Masaj Yapan Cihaz

Marka:
Ürün Kodu: Darphin.013   /
Barkod: 882381079109
5,0 (0)
2 adet ve üzeri Darphin alışverişinize Darphin Intral Toner 50 ml + Saç Bandı Hediye!
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Cildi derinlemesine temizleyen ve cilde masaj yapan cihaz.

Kullanım Amacı

Yüz temizleme ve masaj uzmanı.

 

Ürün Faydaları

Darphin'den yeni L’INSTITUT FACIAL SONIC CLEANSING AND MASSAGING. Değiştirilebilen 2 başlığı ile bu cihaz profesyonel temizleme sunar. Günde 2 dakikalık kullanım ile enstitü bakımının faydalarını eve taşır ve ciltte gözle görülür sonuçlar vaad eder. 3 Kata kadar daha iyi görünen daha yumuşak ve daha nemli bir cilt. Darphin Enstitüsü'nden daha genç görünen bir cilt için 2 dakikalık sır; temizleme ve nemlendirme uygulamalarıyla cildi canlandırıyor. Profesyonel temizleme: • El ile yıkamadan daha etkilidir; detox ve derinlemesine temizlik sağlar. • Cilt, cilt bakımına daha açık hale gelir • Gözenekleri arındırır ve sıkılaştırır; daha temiz bir görünüm için cildi fazla yağdan arındırır Daha genç görünümlü bir cilt açığa çıkarmak için uzman masajı: • Daha genç görünümlü ve canlı bir cilt için mikrosirkülasyonu ve cildin doğal eksfoliasyon sürecini destekler • Cilt daha nemli, dolgun, yumuşak ve aydınlık görünür. SONIC CLEANSER EXPERT başlığı temzleyiciler ile kullanılır. • Estetisyenlerin el hareketlerini esas alır • Cilt yüzeyindeki kir ve makyaj gibi kalıntıları temizlerken cildi ölü derinden arındırır • Cilt anında yumuşar ve gözenekler arınır; cilt fazla yağdan arınır • Cilt temizlenir ve sonraki bakımlar için hazırlanır SONIC MASSAGING EXPERT başlığı nemlendiricilerle kullanılır. • Estetisyenlerin el hareketlerini esas alır • Soğutucu başlık daha genç görünümlü bir cilt için mikrosirkülasyonu destekler • Yumuşak ve aydınlık bir cilt açığa çıkar.

 

Kullanım Şekli

SONIC CLEANSER EXPERT Kullanmadan önce, Eye Make Up Remover Solution ile göz makyajını temizleyin. • Cihazı açık konuma getirmeden önce aşağıdaki Darphin yüz yıkama ürünlerinden birini uygulayın: - CLEANSING FOAM GEL with Water Lily nemli cilde veya nemli temizleme başlığına uygulanır - AROMATIC CLEANSING BALM with Rosewood kuru cilde uygulanır. 1 - Elmacık kemiğinin üzerinden başlayarak öne arkaya hareketlerle çeneye inin. Diğer tarafta aynı şe- kilde tekrarlayın. 2 - Çene ve dudak üstünde kaydıra- rak devam edin. Ardından burun ve alında devam edin. 3 - Boyunda aşağı yukarı hareket et- tirerek bitirin. Her kullanımın ardından Sonic Cleansing Expert cihazının temizleme başlığını sabun ve su ile temizleyin Fazla suyu hafifçe sallayarak arındırın ve kendi halinde kurumaya bırakın. SONIC MASSAGING EXPERT Cihazı açık konuma getirmeden önce nemlendiriciyi yüz, boyun ve dekolteye; inci büyüklüğünde bir miktar kremi de Sonic Massaging Expert masaj başlığına uygulayın. 1 - Yüzün bir tarafından baş- layarak, burun kenarların- dan çeneye doğru yukarı aşağı masaj yapın. Çene ve dudak üstünde daireler çizin, ardından yüzün diğer tarafında burun kenarında ve çenede masaja devam edin. 2 - Kaşların üzerinde bir şa- kaktan diğerine doğru masaj yapın. 3 - Boyun , çene altı ve dekol- tede köprücük kemikle- rine dokunmadan masaja devam edin. Her kullanımın ardından nazikçe Sonic Massaging Expert cihazının masaj başlığını su ile durulayın ve yumuşak bir havluyla kurulayın.

 

 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Estee Lauder İnc / Elca Kozmet
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

Darphin L’ınstitut Facial Sonic Cildi Derinlemesine Temizleyen ve Cilde Masaj Yapan Cihaz: Artık ev tipi bir hdraFacial Cihazıyla Cildinize güzellikler katma zamanı bu harıka Cihazla Cildinizi toksinlerden ve ölü hücrelerden arındırır. Derinlemesine temizler gözeneklerin küçülmesini sağlar. Artı diğer özelliği kullandığınız bakım onarım Serumunu derinin altına iletmesini destekleyerek etkisini artırır ve ince çizgilerin görünümünü azaltır giderek kaybolmasını destekler böylece pırıl pırıl bir cilt size kalır .kullanımı tercihe bağlı hergün Sabah veya Akşam temizleme jelini destekleyebilir veya haftalık peeling uygulamarınızı yapabilirsiniz. Ancak masaj başlığı ile Sabah Akşam Serumu uygulamanızı tavsiye ediyorum mükemmel bir Cilt için benden Söylemesi :)