Daylong Actinica Güneş Koruyucu Losyon 80gr

Marka:
Ürün Kodu: Daylong.002   /
Barkod: 7612076396470
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Güneşin zararlı etkilerinden cildi korumak
 

Ürün Faydası


Daylong Actinica Güneş Koruyucu Güneşe çıkmanın risk oluşturduğu özel durumlu ciltler, cilt kanseri ve ailesinde cilt kanseri hikayesi olanlar için etkili ve yüksek seviyede koruma sağlar. Aktinik Keratoz ve bazı cilt kanserlerinin engellenmesinde (Skuamöz Hücreli Karsinom) etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. UVA ve UVB’ye karşı çok yüksek seviyede önleyici koruma sağlar. Güneş alerjisi, lazer ve dermatolojik işlem sonrası kullanıma uygundur. Dermatolojik olarak test edilmiştir. En hassas ciltler dahil tüm ciltlerle uyumludur, yüz ve vücut kullanıma uygundur. Özel pompası ve dozaj tablosu ile kullanım kolaylığı sağlar..
 

Kullanım Şekli


Daylong Actinica Güneş Koruyucuyuı tüm yıl boyunca her sabah, gün boyunca güneşe maruz kalacak bölgelere bolca uygulayın. Actinica’yı güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce uygulayınız. Daha az miktarda losyon kullanımı koruma düzeyinin azalmasına neden olabilir. Actinica’yı, diğer kozmetik ürünlerin kullanımından önce uygulayınız (cilde nüfus etmesi için birkaç dakika bekleyiniz). Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak amacıyla terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Güneş ile doğrudan temastan kaçınınız ve koruyucu kıyafetler giyin. Daha detaylı bilgi için kullanma talimatını okuyun. İhtiyaç duyulan doza (=bir kerede pompalanan miktar) ilişkin bilgiler; Yüz ? 2 ölçek, Her bir el sırtı ? 1 ölçek, Her bir ön kol ? 2 ölçek, Boyun ? 1 ölçek, Dekolte ? 1 ölçek, Kafa derisi ? 1 ölçek. En iyi dağılımı sağlamak ve cilde hoş bir his vermek için örneğin ilk dozu yüze sürüp 5 ila 10 dakika sonra da ikinci dozu uygulamak mümkündür. Birinci ve ikinci kullanım arasında 10-15 dakikadan fazla bir süre geçmediğinden emin olun.
 

Uyarılar


Tüm sistematik ya da topikal olarak kullanılan ürünlerde olduğu gibi Daylong’un içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı istenmeyen etki gelişebilir. Güneşe çıkıldıktan hemen sonra ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle (ciltte tahriş, döküntü ya da güneş yanığına benzer bir reaksiyon gibi) karşılanması durumunda ürünün kullanımına ara veriniz ve doktora danışınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Doğrudan güneş ışınlarından ve yoğun öğle güneşinden kaçınınız. Bebek ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Bebek ve küçük çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinden (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz. Güneşe karşı koruyucu ürünler tekstil ve diğer malzemelerin rengini kalıcı şekilde bozabilir. Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.
 

İçermez

Parfüm içermez


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Galderma
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR