Daylong Sensitive Spf50 Yüz için Jel Krem Hassas Cilt Güneş Koruyucu 50ml

Marka:
Ürün Kodu: Daylong.007   /
Barkod: 7612076109636
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Güneşin zararlı etkilerinden cildi korumak
 

Ürün Faydası


Güneşe karşı hassas, alerjik, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uygundur. UVB ışınlarına karşı SPF 50+ düzeyinde etkili koruma, kızılötesi (IR) karşı koruma ve uluslararası standartlarda UVA koruması sağlar. Su bazlı formu ve ekstra hafif, yağ içermeyen jel sıvı hızlı emilir ve ciltte hoş, mat bir cilt hissi bırakır. İçeriğinde bulunan E vitamini, antioksidan etkisi ile cilt yaşlanmasına ve hücre hasarlarına karşı korur. Suya ve terlemeye karşı dayanıklı olup yüz kullanımına uygundur. Makyaj altı baz olarak da kullanılabilir.
 

Kullanım Şekli


Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce diğer kozmetik ürünlerin kullanımından önce uygulayınız. Erişkin bir insan vücudu için gereken güneşten koruyucu ürün miktarı 2mg/cm²’dir. Bu miktar da yaklaşık 36g’a (6 tam dolu çay kaşığına) eşdeğerdir. Eş zamanlı olarak bir kozmetik ürünü kullanılması durumunda ilk olarak Daylong’u uygulayınız ve cilde nüfus etmesi için birkaç dakika bekleyiniz. Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak amacıyla terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız.
 

Uyarılar


Tüm sistematik ya da topikal olarak kullanılan ürünlerde olduğu gibi Daylong’un içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı istenmeyen etki gelişebilir. Güneşe çıkıldıktan hemen sonra ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle (ciltte tahriş, döküntü ya da güneş yanığına benzer bir reaksiyon gibi) karşılanması durumunda ürünün kullanımına ara veriniz ve doktora danışınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız. Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Doğrudan güneş ışınlarından ve yoğun öğle güneşinden kaçınınız. Bebek ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Bebek ve küçük çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinden (11:00-16:00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz. Güneşe karşı koruyucu ürünler tekstil ve diğer malzemelerin rengini kalıcı şekilde bozabilir. Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Galderma
Kullanım Yeri: Yüz
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR