Dermalogica Age Bright Spot Fader 15 ml Aydınlatıcı Lokal Bakım

Marka:
Ürün Kodu: Dermalogica.094   /
Barkod: 666151062108
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Aktif sivilce ve sonrasında izlerin görünümünü azaltır
 

Ürün Faydası


İkisi bir arada bu lokal bakım, aktif sivilce ve sivilce sonrası izlerin görünümünü azaltır. Salisilik Asit, sivilceleri temizlemek için çalışırken, Niyasinamid ve Heksilrezorsinol sivilce sonrası ileri hafifletmek için sinerjik olarak çalışır ve düzensiz cilt tonunu düzenler. Age Bright Compleks cilt yaşlanmasının görünen belirtilerini azaltır ve aşırı kurumayı önlemeye yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Sivilcenin çıktığını ilk hissettiğiniz ve gözlemlediğiniz an üzerine uygulayın. Sivilce izi azalıncaya kadar günde iki kez tekrarlayın
 

İçermez

GLUTEN PARABEN YAPAY KOKU RENKLENDİRİCİ İÇERMEZ. VEGANDIR


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Antis Kozmetik Ve Sağlık Ürünl
Kullanım Zamanı: Günde iki kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR