Dermalogica Special Cleansing Gel Köpüren Temizleyici 50ml

Marka:
Ürün Kodu : Dermalogica.002   /
Barkod: 666151010093
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Geniş gözenek, kir ve makyaj kalıntıları problemleri için sabun içermeyen yatıştırıcı, arındırıcı.
 

Ürün Faydası


Cildin doğal nem dengesini bozmadan citdeki kiri ve makyajı tamamen gidermek için tasarlanmış, sabunsuz, köpüren bir jeldir. Anti-enflamatuar balsamı nane özü iltihabı yatıştırırken doğal sabunotu hafifçe köpürerek çitteki kalıntıları temizler. Oğul otu ve lavanta özü, gözeneklerin görünümünü azaltır, cildi yatıştırır, sakinleştirir ve pH seviyelerini dengeler.
 

Kullanım Şekli


Günde 2 defa, sabah ve akşam az miktar ürünü nemli elinizde önce köpürtün sonra nemli yüze ve boyuna dairesel hareketler ile uygulayınız. Ilık su ile durulayınız.
 

Uyarılar


Sadece harici kullanım içindir, yutulmamalıdır. Göz ile temasından sakının. Temas halinde, suyla iyice yıkayın. Tahriş gelişirse, kullanmayı bırakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
 

İçermez

Sabun içermez, Renklendirici içermez, Parfüm içermez,


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Dermalogica (Canada) Ltd. / An
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun-Dekolte
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR