Ducray Neoptide Lotion Kadın Tipi Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kiti

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.088   /
Barkod: 3282779044110
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


Ürün FaydalarıDucray Neoptide Hair Lotion SprayKadınlarda kronik saç dökülmesini engellemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Tetrapeptid + Neoruscine + Nicotinamid + GP4G formülü ile saç büyümesini uyarır.

Neoptide saç dökülmesi losyonu, anajen fazı (saç büyüme fazı) uyarmak için doğrudan saç kökünde çalışır.

Amino asit konsantrasyonu, saç hücrelerinin çoğalmasını destekler.

B3 vitamini, amino asitler ve aktif bitkisel vitaminlerin gelişmiş bir kompleksi folikül ömrününü uzatmak ve sağlıklı bir büyüme için çalışır.

Kronik saç dökülmesi önlenir. Dahası, kafa derisinin mikrosirkülasyon ile tüm kıl şaftı uyarılır; bu da saç uzunluğunun artmasına neden olur.

Böylece saç dökülmesi yavaşlar ve saç kütlesi artar. Hafif dokusu, kolayca nüfuz eder, saçlarda kalıntı bırakmaz. Ducray Anacaps Progressiv 30 Jel Kapsüluzun süreli (> 6 ay) saç dökülmesi ve/veya incelen saç bölümleriyle mücadele etmek ve saç yoğunluğunu kalıcı olarak korumak için özel olarak oluşturulmuş bir gıda takviyesidir.

Saç canlılığı ve saç döngüsünün düzgün çalışması, doğum, stres, duygusal şok, mevsimsel değişimler, yorgunluk, besin dengesizlikleri gibi olaylardan etkilenebilir.

B vitamini ailesinin bir parçası olup suda çözünen bir vitamin olan Biotin inflamasyonu azaltarak saç ve cilt sağlığı için önemli bir rol oynar.

Çinko, demir ve selenyum ile zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki C ve E vitaminleri oksidatif hasara karşı güçlü koruma sağlar.

*Saç ve tırnakların güçlerini ve canlılıklarını tam olarak kazanmalarına yardımcı olmak için dengeli bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile birleştirilmelidir.


Menşei: Ducray
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR