Ducray Neoptide Men Erkek Tipi Saç Dökülmesi 100ml

Marka:
Ürün Kodu: Ducray.006   /
Barkod: 3282770038842
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Erkeklerde kronik saç dökülmesini ve saç köklerinin küçülmesini önlemeye yardımcı olan bakım losyonu 100ml
 

Ürün Faydası


Ducray Neoptide Men Anti Hair Loss Hair Lotion , saçlarında incelme, dökülme veya erkek tipi kellik yaşayan erkeklere özel formüle edilmiştir. Durulama gerektirmeyen sprey, saç köklerini güçlendirmek ve saç tellerini canlandırmak için saç derinize işler. 15 yıllık çalışma sonucu keşfedilen ve kalıcı saç dökülmesine neden olan olgular üzerinde etkili olan Peptidoxyl-4 + Monolaurine adı verilen patentli bir bileşik içerir. Saç yoğunluğunu korur ve inceltilen telleri güçlendirir. Saçta kalıntı bırakmadan emilir. *Androgenetik alopesi ile 48 erkekte yapılan 3 aylık kullanım testine dayanan klinik sonuçlara göre kullanan erkeklerin% 97si saçlarının daha güçlü ve daha esnek olduğunu fark ederken, % 90ı azalmış incelme ile gözle görülür bir iyileşme belirtmiştir.
 

Kullanım Şekli


Saçsız bölgelere odaklanarak, günde bir kez kuru veya nemli kafa derisine 9 sprey uygulayın. Emilimi teşvik etmek için iyi masaj yapın. Durulamayın ve uyguladıktan sonra 2 saat boyunca yıkamayın. En iyi sonuçları elde etmek için en az 3 ay kullanın. Bir şişe 3 aylık tedavi sağlar. Etkinliği en üst düzeye çıkarmak için Anaphase Cream Shampoo ile birlikte kullanın.
 

Uyarılar


Uygulamadan önce kullanma şeklini dikkatlice okuyunuz. Sadece harici kullanım içindir. Gözle temasından kaçının. Solumayın. İyi havalandırılmış alanlarda kullanın. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Ürün ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içinde kullanınız.
 

 

İçermez

Paraben İçermez

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Pierre Fabre Dermokozmetik A.Ş
Kullanım Zamanı: Sabah veya Akşam
Cinsiyet: Erkek

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR