Esthebella The Renewal Oil Yenileyici Bakım Yağı 30 ml

Marka:
Ürün Kodu: Esthebella.001   /
Barkod: 8682750299815
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Son Tüketim Tarihi: 07/2023

YENİLEYİCİ BAKIM YAĞI


Esthebella The Renewal Oil, cilt bakım rutininizdeki diğer tüm ürünlerin yerini alan devrim niteliğinde doğal bir cilt bakım ürünüdür. (Göz çevresi, yüz, dudak, boyun ve dekolte bölgesinde serum ve nemlendirici olarak gece gündüz kullanın.)

%100 USDA sertifikalı organik, sürdürülebilir kaynaklı, yüksek saflıkta, soğuk pres Nopal Kaktüsü Yağı ve C5 Concantrate ile üretilen The Renewal Oil her yaştan tüm cilt tiplerine fayda sağlar. Ürüne büyüleyici etki kazandıran en önemli aktif ,‘’Çölde Bile Kendini Yenileyebilen’’ Nopal Kaktüsünün tohumundan elde edilen, Dünya’daki en değerli cilt bakım içeriklerindendir.

Organik Nopal Kaktüsü Yağı ve C5 Concantrate kombine formülasyonu, cildin kendini yenileme fonksiyonunu aktive eder. Daha genç görünümlü ve ışıltılı bir cilt için, cildin canlılığının arttırılmasına ve genel kalitesinin yükselmesine yardımcı olur. Cilt tarafından anında emilerek kapsamlı yaşlanma karşıtı, yoğun nemlendirici ve cilt tonunu düzenleyici etki sunar.

The Renewal Oil vegan dostu, hayvan testlerine karşı, organik soğuk pres bitkisel yağlar ile su, alkol, paraben, ftalat, yapay renk, koku veya boya içermeden formüle edilmiştir. Nadir organik yağlarımız rafine edilmemiştir ve yenilenme hissi uyandıran kokusu esansiyel tatlı portakal yağı ile kazandırılmıştır.


FAYDALARI:

YAŞLANMA KARŞITI ETKİ SUNAR:

Daha genç bir cilt için zamanın cildiniz üzerindeki etkilerine karşı, yaşlanma karşıtı fayda sunar. İçeriğindeki betalain, fitosteroller, polifenoller, E vitamini ve linoleik asit ile cildin doğal bileşenleri olan kolajen, elastin ve hyaluronik asit üretimini hızlandırarak, yüzün yeniden şekillenmesini sağlar. Kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır ve yüz ovalini toparlar. Cilt tarafından kolayca emilen yapısı ile, derinlemesine nemlenmiş, yoğunluğunu geri kazanmış ve yenilenmiş ipeksi bir yapı kazandırır.


LEKE GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIR:

Yaşın ilerlemesi, hormonal değişikliklerin, kimyasalların kullanımındaki artışın ya da çevresel faktörlerin özellikle de Güneş ışınlarının etkisi sonucu cilt hücrelerinin zarar görmesi ile oluşan hiperpigmentasyonu hafifletir. Koyu lekelerin görünümü üzerinde etkili olup, yeni leke oluşumuna karşı koruyucudur. Cilt tonunu eşitler. Cildin ışıltısını artırarak, cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.


NEMLENDİRİR:

Zengin Linoleik asit ve E vitamini içeriği ile cidin lipid bariyerini koruyarak, cildin ideal nem tutabilme seviyesini artırır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olup, yağlı his bırakmadan ve gözenekleri tıkamadan cildi derinlemesine nemlendirir. The Renewal Oil’in imza bileşeni Nopal kaktüsü yağı, Argan yağından 150 kat daha fazla E vitamini içeriğine sahiptir. İlk kullanımdan itibaren cilde ipeksi bir his ve yumuşaklık kazandırarak, 24 saat boyunca cildin nemli kalmasını sağlar.

CİLDİN YAĞ SALINIMINI DENGELER:

Yağlı ve akne eğilimli cildin, yağ üretimini sakinleştirmek için yeniden eğitilmesi gerekir. Cildin yeterli yağ salınımını kontrol altında tutmak için cildi kurutmadan ve soymadan hassas bir bakım yapmak önemlidir. Cildin kuruması ya da soyularak koruyucu tabakanın kaldırılması, cilt için bir tehlike sinyali oluşturur ve cilt normalden daha fazla yağ salgılamaya başlar. Bunun sonucunda istenmeyen parlaklık ve komedon oluşumu kaçınılmazdır. Organik bitkisel yağlar ile formulize edilen The Renewal Oil uygulaması; cilde yeterli yağ varlığının mesajını vererek, cildin daha fazla yağ üretmesini baskılar. Cildi dengeli bir duruma getirir, cildi rahatlatır, esnek ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Cildi kurutmadan ya da hassaslaştırmadan yağ üretimini dengeleyerek, akne oluşumunun ve istenmeyen parlamanın önüne geçer. The Renewal Oil, akne oluşumunun engellenmesinde ve akne izlerinin tedavisinde de destek sağlar.


ANTİOKSİDAN KORUMA SAĞLAR:

Antioksidan polifenoller, fitosteroller, betalain, A ve E vitamini ile Çinko minerali içeriği ile çevresel faktörlerin neden olduğu serbest radikal zararlarına karşı koruma sağlar. Cildi yatıştırır ve UV ışınları ile tetiklenen kızarıklık ve kuruluğu azaltır. Cilt hücrelerinin zarar görmesini engelleyerek, hücre yenilenmesini uyarır; kolajen, elastin, hyaluronik asit gibi ana bileşenlerin sentezlerini düzenler. Kırışıklıkların görünümünün azalmasına, cildin sıkılaşmasına ve leke oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Daha genç bir cilt görünümü ile ideal yüz ovaline kavuşulması için mükemmel bir koruma sunar.


GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI SUNAR:

Narin bir bakım isteyen göz çevresindeki çizgilere, sıkılık kaybına ve torbalanmaya karşı ideal bir üründür. İçeriğindeki K Vitamini gözaltı morluklarında etkilidir. Göz çevresine aydınlık ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır. Mimik hareketleri ve çevresel faktörlerin etkisi ile zamansız oluşan yaşlanma etkilerini azaltarak; göz çevresinin sıkılaşması ve ince çizgilerin açılmasına yardımcı olur.


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: APV SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE KOZMETİ
Kullanım Zamanı: Sabah Akaşm
Cinsiyet: Unisex

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR