Eyüp Sabri Tuncer Japon Çiçeği Sprey Kolonya 150 ml

Ürün Kodu: EyüpSabriTuncer.001   /
Barkod: 8691685015100
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Ürün Faydaları:
Baharın tüm enerjisini sunan kiraz çiçekleri ile süslü bir bahçede dolanmaya ne dersiniz?
Yaşam veren profili ile dünyayı kasıp kavuran kiraz çiçeği kokusu, meyveli miskle zenginleştirilerek büyüleyici bir kokuya dönüşüyor.
Yükselmeye ve çevrenizdekilerin bu kokuyu takip etmesine hazır olun!
Üst Not: Limon, Tatlı Portakal
Orta Not: Beyaz Çiçekler, Kiraz Çiçeği
Alt Not: Meyveli Miskler
​68 derece alkol ihtiva etmektedir.

Kullanım Şekli:
Serin yerde saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

Ürün Bileşimi:
Denatüre Etil Alkol, Deiyonize Su, Parfüm, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Gamma- Methyl lononw, Hexyl Cinnamic Aldehyde, D- Limonene, Linalol, C.I. 16255
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik San

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI