Gifrer Serum Fizyolojik 20 Adet

Marka:
Ürün Kodu: Gifrer.002   /
Barkod: 8699177825107
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Fransa
 

Ürün Faydası


Başta bebek ve küçük çocuklar olmak üzere, burun tıkanıklığı görülen bütün durumlarda (nezle, grip, üst solunum yolları enfeksiyonları vs.) rino-farenks bölgesinin rahatlatılması için kullanılır. Göz temizliği için, kirpik ve konjonktival kesenin yıkanmasında kullanılır. Soğukalgınlığı, nezle gibi nedenlerle kuruyan, rahatsızlık veren burun içi mukozasının nemlendirilmesini, varsa mukoza şişkinliğinin normale dönmesini sağlamak için kullanılır.
 

Kullanım Şekli


Burun: Çocuklarda : Günde 1-3 kez 10-40 damla (ya da gerektiği zaman) Bebeklerde : Günde 1-3 kez birkaç damla (ya da gerektiği zaman) Göz: Günde 1-6 kez ya direkt olarak konjonktival keseye damlatılarak veya steril kompres yardımı ile kullanı
 

Uyarılar


%100 Doğal Deniz Suyu
 

İçermez

Koruyucu madde ve katkı maddesi içermez.


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: HAKS HAMZAOĞLU KİMYA SANAYİ VE
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duydukça Tekrarlanır.
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR