Heliocare Heliocaps Oral Kapsüller Güneş Koruması 60 Kapsül

Marka:
Ürün Kodu : Heliocare.009   /
Barkod: 8696875150234
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Güneş ışınlarına maruz kalan hasara karşı, özellikle tüm cilt tipleri için gerekli olan, özellikle de hoşgörüsüz veya güneş ışığına duyarlı olanlara karşı cildin korunmasını artırır.
 

Ürün Faydası


Cildin güneş koruması için farklı savunma mekanizmaları vardır. Bu mekanizmalar başlıca iki tanedir: Kutanöz fototiplerle belirlenen melanin sentezi ve en yüzeysel deri tabakasının keratinizasyonu veya kalınlaşmasıdır.Bu mekanizmalar etkili olmasına rağmen, bizi güneş ışınımından uygun şekilde korumak için yeterli değildir. Topikal güneş koruma ve ağız yoluyla güneş korumasının önemli bir rol oynamasının nedeni budur.
 

 

 


Menşei: İspanya
Üretici / İthalatçı: Teka Estetik
Kullanım Zamanı: Sabah akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR