Heliocare Spf 90 Ultra Gel 50 ml

Marka:
Ürün Kodu : Heliocare.001   /
Barkod: 8470003935876
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çok hafif ciltler için güneş korumalıdır ve güneş hasarlarını önler.
 

Ürün Faydası


*Doğal ,sadece mineralli formülasyonlar açısından hassas,duyarlı ciltler,çoçuklar,emziren anneler,gebeler ve ameliyat sonrası için uygundur. Ultra hafif jel dokulu, çok yüksek bir güneş korumasıdır, cildin konforunu sağlar, ağır bir his vermeksizin rahatlatır. Güneş hasarına karşı tam etki için antioksidan ve restoratif maddeler içerir. Kalıntı bırakmaz veya maske benzeri etkiye sahip olmadan hızlı emilim sağlar.
 

Kullanım Şekli


Güneşe maruz kalmadan önce cildinize eşit bir şekilde uygulayın. Özellikle uzun süre yüzdükten sonra ve aşırı terledikten sonra sık sık uygulayın.
 

 

 


Menşei: İspanya
Üretici / İthalatçı: Teka Estetik
Kullanım Zamanı: Sabah ce gün içinde tekrar
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR