İmuneks Imumaks Burun Spreyi 15 ml

Marka:
Ürün Kodu: İmuneks.012   /
Barkod: 8680176000169
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Kullanım ŞekliYalnızca topikal kullanım içindir.1 – Ürünü kullanmadan önce burnunuzu iyice temizleyiniz.2 – Şişeyi çalkalayınız.3 – Koruyucu kapağı çıkarınız.4 – Sprey ağzından yeterli miktarda ürün gelinceye kadar bir veya iki kez basınız.5 – Spreyin ucunu burun deliklerinden birine sokunuz ve sprey püskürtücüye basarak ürünü burun deliğinize püskürtünüz.

Her burun deliği için 2-3 kez püskürterek uygulayınız. Günde 2-3 defa veya gerektiği takdirde daha sık olarak tam iyileşme görülünceye kadar uygulamaya devam ediniz.6 –Her kullanımdan sonra şişenin kapağını sıkıca kapatınız. 


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: İmuneks Farma İlaç San. ve Tic
Kullanım Zamanı: 4-6 saat ara ile 2'şer puf
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI