Incia Aromaterra Migra Relief Baştan Sona İyilik 10ml

Marka:
Ürün Kodu : Incia.050   /
Barkod: 8681511090814
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Çok farklı nedenlerle kendini gösterebilen ve yaşam kalitesi üzerinde ciddi etkileri olan baş ağrısı için INCIA Bioarge laboratuvarlarında tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak geliştirilmiş bu etkili formül, baş ağrısının yavaşça kaybolacak şekilde giderilmesinde yardımcıdır. Özellikle migrene bağlı baş ağrılarında melez lavanta yağı ağrının giderilmesine yardımcı olur. Günlük hayatınızda, işte, okulda, seyahat sırasında veya tatilde farklı şiddetteki baş ağrılarında içeriğindeki etkin uçucu yağlar sayesinde doğal bir rahatlama sağlayan INCIA Aromaterra Migra Relief™ ile hem baş ağrınızın hafiflediğini deneyimleyeceksiniz.
 

Kullanım Şekli


Incıa aromaterra mıcra relıefi alın, şakak ve boyun bölgesine uygulayarak dairesel hareketlerle masaj yapın. Bu eşsiz karışım ile baş ağrılarınıza veda edin.
 

İçermez

Sentetik Koruyucu içermez, Sentetik Boya içermez, Parfüm içermez, Sentetik Mum içermez, Polietilen içermez, Paraben içermez, PEG içermez, Sodyum Benzoat içermez, Metilizotizalinon içermez, Sentetik Yağ içermez, Silikon içermez, Petro Kimyasallar içermez, Sentetik Koku içermez, Boyalar içermez


Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Glohe Bitkisel Ürünler San. ve
Kullanım Yeri: Şakak-Boyun
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duydukça Tekrarlanır.
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR