Jane İredale Active Ligh Göz Altı Kapatıcısı ve Aydınlatıcısı No:2

Ürün Kodu : Janeİredale.080   /
Barkod: 670959330406
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Göz çevresindeki şişkinliklerin ve torbalanmaların giderilmesine ve kırışıklık, derin çizgilerin görünümün azaltılmasına yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


Göz altındaki şişliklerini ve gölgeleri gizleyerek, parlatarak azaltmaya yardımcı olan besleyici bir antioksidan formüllü concealer. Daha önce kullandığınız hiçbir kapatıcıya benzemez! Özel içeriği ile yumuşak odak etkisi yaratarak hem kapatır hem de aydınlatır. Göz çevresindeki şişkinliklerin ve torbalanmaların giderilmesine yardımcı olur. Kendi fırçası ile kullanım kolaylığı sunar. Konsantre bir üründür, çok az kullanım bile kapatıcılık sağlamaktadır. Daha az sorunlu, genç göz çevreleri için tercih edilir. İçeriğindeki salatalık, beyaz yeşil çay ve esmer buğday özleri gibi maddeler yorgun gözleri rahatlatır ve şişkinliğini alır. Avokado ve ayçiçeği yağı da narin göz çevresini besleyerek artı katar. No.1 & No.2: sarı ton, kızarıklığı nötr eder.
 

Kullanım Şekli


gizlemek istediğiniz bölgeye temelden önce veya sonra uygulayın.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR