Jane İredale Purepressed Eye Shadow Sıkıştırılmış Tekli Göz Farları White 1,8gr

Ürün Kodu : Janeİredale.061   /
Barkod: 670959110480
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Göz şeklinizi belirginleştirmeye yardımcı olan göz farı.
 

Ürün Faydası


Islak veya kuru kullanılabilir. Hassas gözler için ideal. Yoğun pigment içerir, bulaşmaz ve dayanıklıdır. Mineral bazlı farlarımız göz rengini ve şekline zenginlik katmak için özel tasarlanmıştır. Islak veya kuru kullanılabilir. Hassas gözler için ideal. Yoğun pigment içerir, bulaşmaz ve dayanıklıdır. İçeriğindeki Boron Nitrat bir arada tutar. Kayganlık sağlar. Işığı yayar. Çam Kabuğu Özü korur. Eritemi yatıştırır.
 

Kullanım Şekli


Göz farı fırçası kullanarak uygulayın. Islak veya kuru olarak kullanılabilir. Çeşitli gölgelendirmeler oluşturmak için göz farı fırçası ile göz kapağı, kıvrım ve kaş kemiklerine uygulayın. Gölgeleme uygulamasında her zaman açık renk tonlarını gözünüzün iç kısmına, koyu renk tonlarını gözünüzün dış kısmına uygulayınız. Göz kapağınızdaki geçişler daha net ve belirgin görünecektir.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Yeri: Göz Çevresi
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI