Jane İredale Smooth Affair Facial Nemlendirici ve Aydınlatıcı 50ml

Ürün Kodu : Janeİredale.025   /
Barkod: 670959112392
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildinizin doğal parlaklığınızı ortaya çıkarmak ve gözeneklerin, ince çizgilerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olmak için Smooth Affair makyaj altı bazı.
 

Ürün Faydası


Smooth Affair cildi makyaja hazırlar, böylece makyaj daha kolay uygulanır ve daha uzun süre dayanır. Ayrıca cildin genç görünümünü korumaya yardımcı olur ve doğal parlaklığınızı ortaya çıkarırken gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirir. Makyaj uygulaması ise çok kolay ve daha dayanıklı olur. Hafif kokusu ise canlandırıcıdır. Greyfurt Özü cilde canlılık verir. Elma özü yatıştırıcı antioksidan özelliği ile cildin elastikiyetini korSmooth Affair cildi makyaja hazırlar, böylece makyaj daha kolay uygulanır ve daha uzun süre dayanır. Ayrıca cildin genç görünümünü korumaya yardımcı olur ve doğal parlaklığınızı ortaya çıkarırken gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirir. Makyaj uygulaması ise çok kolay ve daha dayanıklı olur. Hafif kokusu ise canlandırıcıdır. Greyfurt Özü cilde canlılık verir. Elma özü yatıştırıcı antioksidan özelliği ile cildin elastikiyetini korumasına yardımcı olur. Yeşil ve Beyaz Çay Yaprak Özleri ve Arı Sütü yaşlanma karşıtı ve yatıştırıcıdır. Aloe Yaprak Suyu cildi sakinleştirir. Yosun Özleri, cildi sıkılaştırır ve nem kaybını önler. Zeytin Yaprak Özü hücre yenilenmesine yardımcı olur. Hanımeli özü de cildi arındırmaya yardım eder. Komedon yapmaz, alerji, hassasiyet için klinik ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Smooth Affairi gündüz tek başına ya da nemlendirici ile beraber makyaj altı bazı olarak, gecede cildinizi canlandırmak, nemlendirmek ve korumak için sürün.umasına yardımcı olur. Yeşil ve Beyaz Çay Yaprak Özleri ve Arı Sütü yaşlanma karşıtı ve yatıştırıcıdır. Aloe Yaprak Suyu cildi sakinleştirir. Yosun Özleri, cildi sıkılaştırır ve nem kaybını önler. Zeytin Yaprak Özü hücre yenilenmesine yardımcı olur. Hanımeli özü de cildi arındırmaya yardım eder.

 
 

Kullanım Şekli


Emilene kadar parmaklarınızı kullanarak yüzünüze bezelye büyüklüğünde bir miktar uygulayın.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI