Jane İredale Sunbeam Bronzer 4 lü Allık ve Far ( Refill) Sunbeam 8,5gr

Ürün Kodu : Janeİredale.030   /
Barkod: 670959511256
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Gözler, Dudak ve Yanak makyajınız için tek ürün Dört tamamlayıcı renk tonu.
 

Ürün Faydası


Dört tamamlayıcı renk tonu ile gözler, dudak ve yanak makyajınız için tek ürün. Pembe/bakır karışımı ise doğal güneş bronzluğu için tam ideal. Gözlerde Eye Shader, Eye Contour ve/ veya Deluxe Shader Fırçalarımızı kullanın. Yanaklara ve vücuda uygulamak için White Fan fırça veya Dome fırçası kullanın. Hafif bir şekilde elmacık kemiklerine uygulayın. Gözlerde dört rengi de karıştırarak veya ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Bronzlaştırıcı olarak elmacık kemiğine, çeneye, burun ve alına sürün. Açık rengi yüzün yüksek bölgelerine sürerek yüzü vurgulayabilirsiniz; elmacık kemiği, kaş kemiği, ya da ışık eklemek istediğiniz herhangi bir bölgeye, (örneğin gözlerin içi). Koyu renkleri ise kontur vermek için elmacık kemiklerin altına ve çene hizasına sürün; ya da yüzün dış hattına. Kırmızı hali etkisi için dekoltenize ve omuzlarınıza da sürebilirsiniz.
 

Kullanım Şekli


Yeniden Doldurulabilir Kompaktınıza yerleştirin ve güneş yansıması görünümü için yanak, burun, çene ve alın üzerine Beyaz Fan Fırçası ile uygulayın.
 

İçermez

Paraben İçermez


Menşei: ABD
Üretici / İthalatçı: Jane Iredale / Nbe Pharma İlaç
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR