Just For Men Touch of Grey Orta Kahverengi 27,5ml

Ürün Kodu : JustForMen.010   /
Barkod: 8680937004511
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Saçınızda bulunan beyazları yok ederek doğal ve dolgun görünüm kazanmayı sağlar.
 

Ürün Faydası


 Kısa sürede beyazlardan kurtarır. Beyaz saç tellerini hedefleyerek, saçınızın doğal rengine en uygun olan tona getirir. Saç tellerinin daha kalın ve daha dolgun görünümlü olmasını sağlamaktadır. 
 

Kullanım Şekli


Kutunun içinden çıkan eldivenleri giydikten sonra ürünü uygulamaya başlayın. Öncelikle Colour Base şişesini çalkalayın ve ardından şişenin içindeki bütün ürünü aplikatör şişesine aktarın. Aplikatör şişesinin üçgen ucunu parmağınızla kırın ve şişenin ucunu yüzünüzden uzak bir mesafede tutun. Aplikatör şişesinin kırdığınız üçgen ağızlı kısmını baş parmağınızla sıkıca kapatın ve şişeyi iyice çalkalayın. İyi bir renk sonucu alarak, kusursuz görünüm sağlamak istiyorsanız çalkaladığınız karışımı hemen uygulamaya başlayın. İlk önce beyazlayan saçlarınızın yoğunluk gösterdiği bölgelere uygulamaya başlayın. Ardından diğer kısımlara da ürünü uygulayın ve parmak uçlarınızla hafif dokunuşlu masaj uygulayın. Renk karışımından kalanı da saçınızın beyazlamayan kısımlarına uygulayabilirsiniz. Ürün tek kullanımlıktır. Fazla gelen veya kullanmadığınız ürünü bekletmeyin, atın.
5 dakika beklettin. Daha koyu ya da açık renk için 5 dakikadan fazla veya az süre bekleme yapabilirsiniz.
Saçlarınızı duşta boyasından arındırın. Durulama suyu şeffaf akana kadar şampuanla yıkayınız. Saçınızı her zaman yaptığınız gibi kurutabilir ve şekil verebilirsiniz.

 

Uyarılar


Daha önce herhangi bir saç boyası ürününden alerjik reaksiyon kapmışsanız bu ürünü kullanmayınız. Cildinizde isilik, kaşıntı veya saç derinizde yara veya hasar mevcut ise bu ürünü kullanmayınız. Kalıcı dövmeler alerji olma riskini arttırır. Kullanım esnasında kaşıntı, yanmaz ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonlar hissederseniz ürün kullanımını durdurunuz ve hemen şampuan ve su ile yıkayınız. Kaşlarınızda ve kirpiklerinizde kullanmayın. Bu bölgelerde kullanılması körlüğe yol açabilir. Vücudunuzdaki tüylerde kullanmayın. Kontak lens kullanıyorsanız uygulama öncesi mümkünse çıkarınız. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde ılık suyla durulayınız. Eğer tahriş devam ederse bir doktora başvurunuz.
Bu tarz ürünleri çocukların erişemeyecekler yerlerde saklayınız. Saçlarınız kına ile boyanmış ise bu ürünü kullanmayınız. Saçlarınız metalik boya ile boyanmış ise bu ürünü kullanmayınız.
Uygulama yapmadan önce saçınızda bulunan toka v.b. nesneleri çıkarınız. Bu ürün 16 yaşından küçükler için kullanılması uygun değildir.Reaksiyon oluşmasına karşı boş ürün kutusunu birkaç gün saklayınız.

 

İçermez

Amonyak İçermezMenşei: UK
Üretici / İthalatçı: Church Dwight Co. İnc. Ewing
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Yıpranmayı en aza indirmek içi

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR