La Roche Posay Anthelios Ultra Light Vücut Spf50 Güneş Koruyucu Sprey 200ml

Ürün Kodu : LaRoche-Posay.086   /
Barkod: 3337872420085
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Güneşin zararlı etkilerine karşı korunmaya yardımcıdır
 

Ürün Faydası


Hafif dokusu sayesinde uygulama sırasında homojen koruyucu bir tabaka yaratır. Vücut için kullanılır. Uygulama sonrası tende farkedilmez Dermotolojik ve pediatrik kontrol altında test edilmiştir. Parfüm ve paraben içermez. Güneşe karşı toleranssız ciltler ve yoğun güneş ışığına maruz kalan ciltler için uygundur.
 

Kullanım Şekli


Güneş koruyucu ürünü güneşe çıkmadan önce uygulayınız Özellikle terledikten sonra ve havlu kullanımı sonrası. Gözlerden temasından kaçınınız. Gözlerle teması halinde bol su ile durulayınız. Ürünü direkt yüze püskürtmeyiniz. İnce bir miktar ürünü elinize alıp , daha sonra yüzünüze uygulayınız. ?Bilye sesini duymak için, kullanmadan önce iyice çalkalayın.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: L'oréal Türkiye Kozmetik Tic.
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI


Estetisyen Güzellik Uzmanı Mualla İri

La Roche Posay Anthelios Ultra Light Vücut Spf50 Güneş Koruyucu Sprey 200ml Tatilde Sizi mutlu edecek bu harika koruyucu çok hafif yapısıyla ciltte sürerken keyif veriyor hoş bir doku bırakıyor fark edilmiyor nerdeyse güçlü koruyucu vücudunuz sağlıklı bir şekilde güneşin zararlı ışınlarına karşı korunuyor . Kullanımı güneşe çıkmadan 30/dakika önce uygulayın. İhtiyaca bağlı 2/saatte bir tekrarlayın.ÇOK SATANLAR