Lierac Body Slim Yeniden Şekillendirici, Sıkılaştırıcı ve Güzelleştirici Etkili Vücut Losyonu 200ml

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.050   /
Barkod: 3508240004743
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Selülit görünümünün azaltılmasına destek olur., Sıkılaştırıcı- toparlayıcı içerikleri sayesinde cildi hızla toparlar.
 

Ürün Faydası


Selülit görünümüne karşı koymak ve daha pürüzsüz görünen hatlara kavuşmak isteyenler için geliştirilen losyon, selülit ve çukurlaşmış cilt görünümünü azaltmaya ve vücut hatlarını yeniden şekillendirmeye yardımcı olur. Taze ve cilde nufüz eden dokusu ile cildi sıkılaştırmaya, pürüzsüz ve daha güzel bir cilt oluşturmaya destek olur.

 

  
 

Kullanım Şekli


1.adım:uygulama öncesi: ürünü uygulamadan önce ellerinizi yumruk yapın ve parmaklarınızı aşağı- yukarı hareketlerle uyluk,üst bacak ve kalçanızda,fırçalar gibi gezdirin. 2.adım : uygulama sırasında : ürünü uyguladıktan sonra nazik vuruşlar ile cilde yedirin,kalın bir cilt parçasını iki elinizin arasın alın.s harfi çizer gibi bütün bölgeyi ellerinizi ters yönlere çekerek yoğurun.uyluk bölgesinden başlayarak üst bacak ve kalçanıza doğru bu hareketleri tekrarlayın. 3.adım:uygulama onrasında: ürünü cilde iyice yedirdikten sonra ellerinizi uyluk ve üst bacak bölgenizde külotlu çorap giyiyor gibi kaydırın,daha sonra kemer bağlıyormuş gibi kalçanızdan göbeğinize doğru ellerinizi kaydırın.?ürün,cilt tarafından hızlıca emilerek size uygulamadan sonra giyinebilme yeteneği sunar. Maksimum fayda sağlamak için minimum 28 gün kullanmanız gerekmektedir.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Yeri: Vücut
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR