Lierac Double Cleanser Kuru Ciltler İçin Çift Etkili Balsam Yağ Temizleyici 120gr

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.044   /
Barkod: 3508240001230
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Cildi derinlemesine temizler- arındırır,Makyaj çıkartıcı olarak kullanılabilir
 

Ürün Faydası


Estetik tekniklerden ve iyonik temizlemeden ilham alan çift etkili temizleyici balsam; içeriğindeki mikro-magnet temizleyiciler ile ilk adımda yüzeyde hava kirliliği, toz ve makyaj izlerini derinlemesine temizler. İkinci adımda ise içeriğindeki mikro-eksfoliant ile cildi derinlemesine temizler ve cildin ter, sebum ve ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur. İçeriğindeki nilüfer özü, cildinizi korumaya yardımcı olurken hyalüronik asit ise yaşlanma karşıtı etki sunar. Kamelya yağı sayesinde cildinizi beslemeye yardımcı olur. Çifte temizleme etkisi için balsam önce yağa ve sonra suda süte dönüşerek cildinizi derinlemesine temizler.

 

 Kullanım Şekli


Uru cildinize parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Su ile emülsiyon yaparak yeniden masaj yapın ve nazikçe durulayın.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR