Lierac Premium Regenerating Yaşlanma Belirtilerine Karşı Etkili Yeniden Yapılandırıcı Serum 30ml

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.005   /
Barkod: 3508240005474
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


DNAyı korumak ve yenilemek amaçlı bu serum ciltte oluşan sıkılık kaybı,nemsizlik,cilt lekeleri,ton eşitsizliği,matlık gibi problemler için onarıcı ve yapılandırıcı.
 

Ürün Faydası


Dna üzerinde koruyucu ve onarıcı etkileri sayesinde hücresel yenilenme sürecini hızlandırır.cildin genç görünme sürecini uzatır.cizgi bakımı yaparken dolgunlugu ve ciltteki hacmi arttırır.sağlık nem deposudur.

 


 

Kullanım Şekli


Sabah ve/veya aksam tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır.
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Yeri: Yüz-Boyun
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Kadın

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR