Lierac Rosilogie Redness Kızarıklık Karşıtı 24 Saat Yoğun Tedavi Yapan Gece ve Gündüz Konsantresi 30ml

Marka:
Ürün Kodu : Lierac.042   /
Barkod: 3508240002992
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Geçici kızarıklar,yineleyen kızarıklar ve kan damarları nedeniyle oluşan kızarıklıkları derinlemesine tedavi eder.
 

Ürün Faydası


Rosilogie, kendiliğinden oluşan ve dış faktörlerin neden olduğu görünür, yineleyen ve geçici kızarıklıklar üzerinde etkilidir. İçeriğindeki yatıştırıcı peptitler sayesinde, cildin toleransını artırmaya ve kızarıklık görünümü üzerinde etki göstermeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan dekstran ile ciltteki yaygın ve yineleyen kızarıklıkların görünümü üzerinde etkilidir ve ciltte meydana gelen hassasiyeti azaltmaya destek olur. Ciltteki görünür kızarıklıklar üzerinde etkili olan çoban püskülü ise cildin direncini arttırmaya yardımcı olur. Gündüz konsantresi içeriğindeki probiyotikler ile ciltte koruyucu bir kılıf görevi görerek koruyucu aksiyon sağlamaya destek olurken gece konsantresi pro lipidleri yenilemeye yardımcı olur ve ciltte yenileyici aksiyon alır. 

 Kullanım Şekli


Gündüz, günlük bakım kreminden önce gündüz konsantresini, gece ise gece bakım kreminden önce gece bakım konsantresini yüzünüze uygulayın.2 pompa kullanmanız yeterlidir.
 

Uyarılar


Güneşin zararlı ışınlarından korunmayı unutmayınız
 

 


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Laboratoires Lierac / Ales Gro
Kullanım Zamanı: Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR