Mavala Bacaklar İçin Canlandırıcı Emülsiyon

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.054   /
Barkod: 7618900780194
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yorgun bacaklara canlılık sağlar ve rahatlatır.
 

Ürün Faydası


BACAKLAR İÇİN CANLANDIRICI EMÜLSİYON, özellikle yorgun bacakları rahatlatmak için formüle edilmiştir. Rahatınız için ideal olan bu ürün sızlayan bacakları anında rahatlatır, muhteşem bir tazelik ve hafiflik hissi verir. Hoş kokuludur.
 

Kullanım Şekli


Gerektiğinde ayak bileğinden dizine hafif, dairesel bir masaj ile uygulayın (özellikle yürüyüşten veya uzun süreli ayakta durduktan sonra).
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: Ayak-Bacak
Kullanım Zamanı: Günde bir kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR