Mavala Crystal Oje Çıkarıcı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.007   /
Barkod: 7618900926202
5,0 (0)
128,70 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Oje Çıkarıcı
 

Ürün Faydası


Kırılgan, hassas veya kuru tırnaklar da dahil olmak üzere tüm tırnak tipleri için uygundur. Ayrıca, renksiz, KOKUSUZ olup yanıcı değildir. Kolayca biyolojik olarak parçalanabilen ve çevreyi korumaya yardımcı olan özenle seçilmiş bileşenler sayesinde "çevre dostu" bir oje çıkarıcıdır. Nihai ürün soğuk koşullar altında üretilir ve bu da enerji tüketiminin azalmasına yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


CRYSTAL OJE ÇIKARICI ile bir pamuk pedi nemlendirin ve tırnak yüzeyine sıkıca bastırın. Çıkarıcının oje tabakalarına nüfuz etmesini sağlamak için sabit tutun ve tek seferde silin. İkinci bir uygulama, koyu renk oje katlarını veya birçok katlı ojeyi çıkarmak için gerekli olabilir. Ellerinizi iyice yıkayın.
 

Uyarılar


Asetonsuz
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI