Mavala Dudak Koruyucu - Lıp Balm

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.059   /
Barkod: 7618900959019
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Pürüzsüz ve sağlıklı görünen dudaklar
 

Ürün Faydası


MAVALIP RUJ esnekliği artırır ve dudakları nemlendirmeye yardımcı olur. Kolay, eşit ve düzgün uygulama sağlar. Mükemmel taşıma ve kapama sağlar.
 

Kullanım Şekli


MAVALIPi rujun eğilimli yüzü veya bir dudak fırçasıyla üst dudağa uygulayın, daha sonra alt dudağa uygulayın. Ruj fazlasını almak ve dişlerin boyanmasını önlemek için dudakların arasına ince bir kağıt mendil yerleştirin ve dudaklarınızı sıkıştırın. Rujunuzu dudaklarınızı nazikçe pudralayarak sabitleyin. Satensi bir parlaklık etkisi için tekrar MAVALIP uygulayın.
 

Uyarılar


Daha iyi bir tutuş için ruju uygulamadan önce RUJ SABİTLETLEYİCİ uygulayın veya dudakları hafifçe pudralayın. Düzgün bir kontur için MAVALIP uygulamadan önce rujdan daha koyu bir ton kullanarak MAVALA dudak kalemi ile ince bir çizgi çizin.
 

 Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: Dudak
Kullanım Zamanı: İstenilen sıklıkta

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR