Mavala Hidro-Onarıcı Ayak Bakımı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.055   /
Barkod: 7618900779013
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Çok kuru, çatlamış cilt.
 

Ürün Faydası


Özellikle zengin formülü (Pro-A vitamin içeren kayısı küspesi özü ve hidro-düzenleyici kompleks) deriyi hemen nemlendirir ve ayakların boynuzsu tabakasının kalınlaşmasına karşı etkili bir şekilde mücadele eder. Artık hoş olmayan sertleşmeler ve çatlaklara son! Cilde rahatlık, esneklik ve yumuşaklık kazandırır.
 

Kullanım Şekli


Güzellik ritüeli: Her gün temiz, kuru ayaklar üzerine küçük bir fındık tanesi miktarında kremi uygulayın. Kuru alanlar üzerinde durarak tamamen emilene kadar masaj yapın. Yoğun bakım: Aşırı kuru ve hasar görmüş ayaklar için, tercihen geceleri cömert miktarda ürünü masaj yaparak uygulayın. Pamuklu çorap giyin ve en iyi sonuçları almak için gece boyunca bekletin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: Ayak-Bacak
Kullanım Zamanı: Her Aksam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR