Mavala Lastik İtme Çubuğu - Hoofstick

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.037   /
Barkod: 7618900906556
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnak Etlerini zarar vermeden geri itilmesine yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


Plastik HOOFSTICK, düzgün bir tırnak şekli oluşturmak için pamukla sarılı manikür çubuğuna direnen ölü derinin giderilmesini kolaylaştırmak için esnek, kauçuk bir uca sahiptir. HOOFSTICKın kıvrımlı tarafı, ojenin serbest ucunun altının temizlenmesine imkan sağlar.
 

Kullanım Şekli


Tırnak etlerini pamuk sarılı MANİKÜR ÇUBUĞU ile yuvarlayarak geri ittikten sonra, LASTİK İTME ÇUBUĞU’nun lastik ucunu ıslatın ve tırnak plağının üzerinde kalan ölü dokuyu gidererek ve tırnağa yapışmış olan tırnak etlerini hassas bir şekilde serbest bırakarak tırnak çevresine şekil verin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI