Mavala Leke Açıcı, Soyucu Maske - Tırnak İçin

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.026   /
Barkod: 7618900917514
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Leke Açıcı, Soyucu Maske
 

Ürün Faydası


LEKE AÇICI, SOYUCU MASKE, aloe vera ve allantoinin pürüzsüzleştirici, yumuşatıcı etkisini, Silisli Toprağın doğal ve arındırıcı etkisi ile en iyi şekilde birleştirir. Limon özü tırnakları aydınlatmaya yardımcı olur.
 

Kullanım Şekli


Haftada bir veya iki kez, ojeyi çıkarıp tırnakları şekillendirdikten sonra, temiz, nemli tırnak ve tırnak etlerine hafif masaj yaparak uygulayın (her parmağınıza 10-20 saniye kadar). MAVALA TIRNAK FIRÇASINI kullanarak ılık suyla durulayın. Bir havluyla iyice kurutun. Mükemmel bir tırnak şekli oluşturmak, aynı zamanda tırnak etlerini geri yuvarlamak için MAVALA TIRNAK ETİ ÇIKARICI ile devam edin.
 

Uyarılar


İltihaplı, tahriş olmuş veya yıpranmış cilt üzerine uygulamayın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI