Mavala Mava-Flex Tırnaklar İçin Serum

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.030   /
Barkod: 7618900998018
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kurutucu ürünler veya dış faktörler tarafından bozulan, kırılgan tırnak yapısını güçlendirmeye yardımcı olur.
 

Ürün Faydası


Çok kuru, çok sert ve kırılgan olan tırnaklar genellikle dış kurutucu etkenlere (sert kimyasallar, suyla sık temas, güneşe aşırı maruz kalma ...) bağlıdır, fakat bunun yanında iç etkenlere (yaş, beslenme, kalıtım, ...) de bağlıdır. MAVA-FLEX, üre, sakkaritler, hyaluronik asit, kalsiyum, limon esans yağı ve vitamin B5 üzerine kurulu dengeli bir konsantredir. Tırnak plağına esneklik kazandırmak ve korumak için iyi nem dengesini korumayı hedefler. Kurutucu ürünler veya dış faktörler tarafından bozulan, kırılgan tırnak yapısını güçlendirmeye yardımcı olur. Genellikle oldukça sert olan ayak tırnakları için de idealdir.
 

Kullanım Şekli


Temiz tırnaklar üzerine haftada iki kez, ideal olarak serumun gece boyunca etki etmesine izin vermek için yatmadan önce kullanılır. Herhangi bir oje, cila veya yağ varsa onları temizledikten sonra, tüm tırnak yüzeyini fırçalayın. Başparmağınızla masaj yapın, nüfuz etmesine izin verin. Manikürüne devam ederseniz, öncelikle ürünün fazlasını bir kağıt mendille çıkardığınızdan emin olun.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Haftada 2-3 kez

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI