Mavala Mava-Whıte Optik Tırnak Beyazlatıcı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.008   /
Barkod: 7618900705197
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Tırnak Beyazlatıcı

Ürün Faydası


Çeşitli dış faktörler (renk pigmentleri, nikotin, …) tırnakları lekelendirebilir, sarartabilir veya cansız görünmesine sebep olabilir. Görünüm özellikle hoş olmayan bir hal alabilir.UV ışığa tepki veren spesifik bir optik parlaklaştırıcı sayesinde tırnaklar için optik renk mükemmelleştiricidir. Oje altına bir taban olarak kullanıldığında gerçek renk tonunu yansıtır: kirli bir bej, karasız bir sarı veya soluk bir kırmızıya dönüşen renklere son! Sararmamış, lekelenmemiş tırnaklar üzerine uygulandığında, orijinal mavimsi bir etki verir. Kuruyunca mat hale gelir ve (belki de) nikotin nedeniyle tırnakları lekelenmiş veya sararmış tırnaklarının görünüşünü iyileştirmek isteyen erkekler için uygundur.

Kullanım Şekli


Tırnak yüzeyinin tamamına, ince bir kat halinde alt taban olarak uygulanır. Tek başına kullanıldığında, mat, doğal, bakımlı bir etki sağlar; bu da erkekler için ayrıca uygundur. Ardından oje uygulandığında renk tonunu değiştirmeden parlaklık sağlayacaktır. Daha sonra bir son kat ile sonlandırın. Daha iyi bir tutuş için önce bir alt taban (MAVALA 002 veya DESTEKLEYİCİ ALT TABAN) uygulayın ve MAVA-WHITE sonrasında bir üst kat uygulayın. Parlak bir sonuç sağlayacaktır.

Uyarılar
İçindekilerMenşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI