Mavala Mavaderma Tırnak Uzamasına Yardımcı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.011   /
Barkod: 7618900901933
5,0 (0)
213,80 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Mavaderma tırnak köklerine giden kan akışını düzenleyerek,uzamalarını hızlandırır.Tırnak kökü beslenir ve yeni gelişen tırnağın kalitesi artar.
 

Ürün Faydası


Tırnak köklerini besleyen kandır. Kötü dolaşımdan muzdaripseniz, tırnaklar çok yavaş uzayabilir. MAVADERMA, daha güzel ve daha uzun tırnaklar için, tırnak kökü alanına masaj yapılarak uygulanan buğday tohumu, zeytin ve tatlı badem yağlarının dengeli bir karışımıdır. Yağların yumuşatıcı etkisi cildi esnek ve yumuşak tutar.
 

Kullanım Şekli


Günlük olarak (en iyisi geceleri) MAVADERMAyı, cilt ile sarılı tırnak kökü alanına uygulayın ve nüfuz edilmesini hızlandırmak için başparmağınızı kullanarak dairesel hareketlerle masaj yapın. Gece boyunca etki etmesi için bırakın.
 

Uyarılar


Tırnak üzerinde yağlı bir tabaka bırakacağından ve bu nedenle alt tabanın ve ojenin yapışmasını zayıflatacağından MAVADERMAyı asla ojeden önce uygulamayın.
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Her Akşam

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI