Mavala Mavadry - Oje Kurutucu Sprey

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.024   /
Barkod: 7618900916609
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Hızlı oje kurutucu
 

Ürün Faydası


Günümüzün yoğun kadını için önemli bir yardımcı olan MAVADRY SPRAY, birkaç saniye içinde ojeyi kurutur (dokunulabilir kuruluk), soyulmayı önler ve manikürü daha parlak yapar.
 

Kullanım Şekli


Manikürün son katından sonra (COLORFIX / JEL GÖRÜNÜMLÜ SON KAT) 1 dakika bekleyin, daha sonra MAVADRY SPREYi doğrudan 30 cmlik bir mesafeden oje üzerine püskürtün. Solabilme riskine karşı mücevherleri koruyun (koruyamama durumda, sabunla yıkayın).
 

Uyarılar


TEHLİKE - Son derece yanıcı aerosol. Basınçlı kap: Isıtıldığında patlayabilir. Güneş ışığından koruyun. 50°Cyi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın. Kullandıktan sonra bile delmeyin ya da yakmayın. Açık alev veya başka ateş kaynağına püskürtmeyin. Isıdan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımdan, açık alevden ve diğer ateşleme kaynaklarından uzak tutun. Sigara içmeyin. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Gözlere veya yıpranmış cilde püskürtmeyin. Kısa spreyler halinde kullanın. Uzun süre püskürtmeyin. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın.
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI