Mavala Mavala Scientifique K+ Tırnak Sertleştirici

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.010   /
Barkod: 7618900995017
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kırılan tırnaklar için onarıcı
 

Ürün Faydası


Tırnak ucu, tırnağın en kırılgan, korumasız kısımdır ve kolayca kırılır. Bu nedenle, tırnak ucu tırnağın özellikle güçlendirilmesi gereken kısmıdır.tırnakların doğal keratinizasyon sürecine yardımcı olan, sakız ağacından elde edilen kristal reçine damlaları içerir. Alt taban veya cila etkisi yapmayan, nüfuz eden, su bazlı çözelti, yumuşak tırnakları sertleştirir, kırılmasını ve ayrılmasını önler.
 

Kullanım Şekli


Ojeyi ve her türlü yağlı filmi tabakasını tırnaklardan çıkarın. MAVALA SCIENTIFIQUE K + yı sadece tırnak merkezinden tırnak ucana kadar uygulayın. Sertleştirmemesi için, tırnak etlerine ve tırnak çevresindeki deriye dokunmaktan kaçının. Ürünün tırnak etlerinin üzerine gelmemesi için ellerinizi aşağı doğru tutarak bir dakika boyunca nüfuz etmesini bekleyin. Uygulamanıza her zamanki manikürünüz (alt taban, oje, son kat) ile devam edebilirsiniz. Tırnaklar istenen sertliği elde edene kadar haftada iki ila üç kez kullanın. Ardından, uygulamaların arasını uzatabilirsiniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI