Mavala Oje Twilight Blue 313

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.072   /
Barkod: 7618900913134
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

 

Ürün Faydası


Mini Color Oje – küçük, altın kapaklı şişesi - basit ancak harika bir fikre dayanır. Her kalitedeki oje, er ya da geç kuruma eğilimi gösterir, özellikle şişe sıklıkla açıldığında. Mavala Mini Colorlar çözücünün buharlaşmasını en aza indirgemek ve bu sorundan kaçınmak için tasarlanmıştır. Küçük boyutu nedeniyle, tüm içerik tam olarak kullanılmaktadır! Diğer önemli avantajlar: küçük boyutu, yanınızda taşımak için kullanışlıdır. Uygun maliyeti ile aynı anda 2, 3 veya daha fazla sahip olmaya olanak sağlar. Her sezonda, yeni moda renkleri ile, her zevke ve her stile uyacak şekilde, geniş yelpazede renk tonları sunar. MAVALA tüketicilerin sağlığına önem verir, bu nedenle ojeleri sadece özenle seçilmiş bileşenlerle formüle edilir. Mini Color ojeler endişe içermeyen ojelerdir! Modern oje üç ana bileşenden oluşur: reçineler, solventler ve pigmentler. Doğru oranlama ve harmanlama, uygulanması kolay, iyi kapatan ve tırnağa sağlam bir şekilde yapışan oje ortaya çıkarır. Birkaç kat uygulandığında bile tırnağın nefes almasını sağlayacak kadar gözenekli olmalıdır. Sadece en iyi bileşenler MAVALA Mini Color Oje içeriğinde yer alır. Çok kalınlaşmış olan ojenin uygulanması zordur, düzgün kurumaz ve kolay soyulur. Bu soruna karşı formüle edilmiş olan İnceltici’yi ojeye çok az miktarda ekleyerek, kullanmadan önce doğru oje yoğunluğuna ulaşabilirsiniz. İnceltmek amacıyla asla ojeye oje çıkarıcı veya aseton eklemeyin. Çünkü bu solventler su içerir ve ojenin ayrışmasına neden olur. Tek kat uygulanan, çabuk kuruyan ojeler, manikür için zamanı olmayan veya hızlı bir rötuşa ihtiyaç duyan kadın için yararlıdır. Normal ojelere kıyasla genellikle daha az parlaktır ve soyulma ve yıpranmaya karşı daha az dayanıklıdır. Not: Tüm Mavala Mini Color ojeleri, kullanımdan önce etkili karışım için 2 adet küçük paslanmaz çelik bilye içerir. Böylece, ürüne özgü tiksotropi özellik kırılarak uygun yoğunluk ve göz kamaştırıcı renk ortaya çıkar .
 

Kullanım Şekli


koruyucu bir alt taban olan MAVALA 002 veya BARRIER-BASE üzerinde iyi bir şekilde uygulanan kaliteli oje beş ila yedi gün dayanacaktır. Manikür sırasında ve daha sonra günaşırı uygulayacağınız tek bir COLORFIX veya MAVADRY katı ojenin dayanma süresini en uzun düzeye getirir.
 

Uyarılar


Oje, özellikle şişeler uygulamalar arasında sıkı sıkıya kapatılmadığında, zamanla koyulaşma eğilimi gösterir. Şişeyi birkaç dakikadan fazla açık bırakmaktan kaçının; kullanımda değilken sıkıca kapalı ve dikey bir konumda tutun. Oje soğuk olduğunda daha kalındır, ılık ise incedir. Ancak asla yüksek sıcaklıklara ısıtmayın veya maruz bırakmayın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI