Mavala Scientifique Tırnak Sertleştirici

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.009   /
Barkod: 7618900900196
5,0 (0)
285,30 TL
  • SORUN YOK!

    14 gün içerisinde
    değişim ve iade

  • KARGOYU DÜŞÜNMEYİN

    300 TL üzeri
    kargo ücretsiz

  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Kırılan tırnaklar için onarıcı
 

Ürün Faydası


Tırnağın ucu en kırılgan, en korumasız kısımdır ve kolaylıkla kırılır. Bu nedenle tırnağın güçlendirilmesi gereken kısmı burasıdır.Formülü, tırnağın üç tabakasını birbirine yapıştırarak tırnağı sertleştirir. Bir alt taban veya cila değil, nüfuz eden sıvı solüsyondur.
 

Kullanım Şekli


Ojeyi veya varsa tırnak üzerindeki yağlı tabakayı giderin ve tırnakları iyice temizleyin. Sadece tırnakların serbest ucuna sürün. Sabitleşmesi için bir dakika kadar bekleyin. Tırnaklarınız yeterince sertleşene kadar en fazla haftada iki kez uygulayın. Sonra gerekirse ayda iki ila üç defa uygulayabilirsiniz.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI