Mavala Scientifique Tırnak Sertleştirici Kalem

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.031   /
Barkod: 7618900999008
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Nüfuz eden tırnak sertleştirici kalem
 

Ürün Faydası


Formülü, tırnağın üç tabakasını birbirine yapıştırarak, tırnağı sertleştirir. Bu kalem, bir alt taban veya cila olmayan, nüfuz eden bir sıvı solüsyon içerir.
 

Kullanım Şekli


Ojeyi veya varsa tırnak üzerindeki yağlı tabakayı giderin ve tırnakları iyice temizleyin. Ürünü, keçeli uç yardımı ile sadece tırnakların serbest ucuna sürün. Sabitleşmesi için bir dakika kadar bekleyin. Tırnaklarınız yeterince sertleşene kadar en fazla haftada iki kez uygulayın. Sonra gerekirse ayda iki ila üç defa uygulayabilirsiniz.
 

Uyarılar


Uygulamadan önce tırnak etlerini ve tırnak çevresindeki deriyi yağ ile koruyun. Asla tırnak ucu altına, tırnak etlerine, cilde uygulamayın. Bu, cilt sertleşmesinden kaçınmak için gereklidir. Deriye geldiği takdirde nemli bir pamukla silin. Formaldehit içerir. Ciddi hasar görmüş tırnaklarda kullanmayın. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın. Talimatları dikkatle izleyin.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: Tırnaklarınız yeterince sertle

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI