Mavala Stop - Tırnak Yemeğe Son

Marka:
Ürün Kodu: Mavala.014   /
Barkod: 7618900903197
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Yetişkinler ve çocuklar için tırnak yeme alışkanlığını önlemeye yardımcı cila
 

Ürün Faydası


Tırnak yeme, hızla kontrol edilemez hale gelebilen çok kötü bir alışkanlıktır.Acı bir tada ve şeffaf bir oje görünümüne sahiptir. Tırnak yeme alışkanlığını ve parmak veya başparmak emmeyi engellemeye yardımcı olur. Ojesiz ya da oje üzerinde kullanabilir. Çocuklar (3 yaşın üzerinde) ve yetişkinler içindir. Tat tomurcukları tam olarak gelişmediğinden ve ürünün acılığını beğenebileceklerinden, küçük çocuklar için kullanımı etkili olmayabilir.Acı bir tada ve şeffaf bir oje görünümüne sahiptir. Tırnak yeme alışkanlığını ve parmak veya başparmak emmeyi engellemeye yardımcı olur. Ojesiz ya da oje üzerinde kullanabilir. Çocuklar (3 yaşın üzerinde) ve yetişkinler içindir. Tat tomurcukları tam olarak gelişmediğinden ve ürünün acılığını beğenebileceklerinden, küçük çocuklar için kullanımı etkili olmayabilir.
 

Kullanım Şekli


Tüm tırnak yüzeyine (veya oje üzerine) bir kat uygulayın ve kurumaya bırakın. Uygulamadan sonra doğrudan elleri yıkamaktan kaçının. Alışkanlık giderilinceye kadar her iki günde bir tekrar uygulayın. Tabii ki, her yeniden uygulamadan önce, Oje Çıkarıcı ile Mavala Stopı çıkarın.
 

 


Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: 2 günde bir uygulayınız.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI