Mavala Tırnak Eti Çıkarıcı

Marka:
Ürün Kodu : Mavala.023   /
Barkod: 7618900915190
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Aşırı uzamış tırnak etlerini yumuşatır ve etkili bir şekilde giderilmesine yardımcı olu
 

Ürün Faydası


TIRNAK ETİ ÇIKARICI, temiz, ve düzgün bir tırnak çevresi oluşturmayı sağlar. Pamuk sarılı MANİKÜR ÇUBUĞU, tırnak etlerinin geri yuvarlanmasına ve ölü derinin “yakalanarak” giderilmesine imkan sağlar.
 

Kullanım Şekli


Tüm oje kalıntılarını giderin. Tırnak çevresine bir kat TIRNAK ETİ ÇIKARICI uygulayın. Etki etmesi için bir dakika bekletin ve pamuk sarılı MANİKÜR ÇUBUĞU ile geri yuvarlama hareketi ile tırnak etlerini hafifçe geri itin. Tırnak etlerini geri itmek için asla metal bir alet kullanmayın; çünkü bu tırnak matrisine zarar verir ve tırnağın çizgili ve çukurlu uzamasına neden olur. Parmaklarınızı sabunlu su ile iyice yıkayın, manikür ile devam etmeden önce tamamen durulayın ve kurutun.
 

Uyarılar


Alkali içerir. Göz ile temasından kaçının. Körlüğe neden olabilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. İltihaplı veya tahriş olmuş tırnak etlerine veya yıpranmış cilde uygulamayın. Talimatları dikkatlice takip edin.
 

 Menşei: İsviçre
Üretici / İthalatçı: Sante Kozmetik San. ve Tic. Lt
Kullanım Yeri: El
Kullanım Zamanı: İhtiyaç Duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI