Mustela Serum Fizyolojik 20x5 ml Tek Dozluk Filakon

Marka:
Ürün Kodu: Mustela.060   /
Barkod: 3504105031152
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı

Steril ve tek dozluk serum fizyolojik flakonları bebek, çocuk ve yetişkinlerde günlük burun ve göz temizliği için önerilir.
 

Ürün Faydası

Bebek, çocuk ve yetişkinlerde günlük burun ve göz temizliği için önerilir.Gereken sıklıkta uzun süre kullanıma uygundur. Bebeklerde genellikle mukus salgısıyla tıkanan burnu yıkamayı kolaylaştırır. Salgıların burundan atılmasına yardımcı olur. Bebeklerin göz temizliğinde damlatılarak, göz banyosu yoluyla veya hidrofil pamuk üzerine dökülerek kullanılır.
 

Kullanım Şekli

Buruna uygulama: Başı hafifçe geriye doğru eğin. Flakonun ucunu burun deliğine getirin. Tek dozluk flakonu nazikçe sıkın. Bebeklerde orta kulak kontaminasyonunu önlemek için ürünü mümkün olan en az basınçla uygulayın. Bebeğin burnunu silin. Göze uygulama: Bir parça hidrofil pamuğa damlattıktan sonra bebeğinizin göz kapaklarını silin. Veya göze birkaç damla damlattıktan sonra steril bir kompresle silin.

 

KULLANIMA İLİŞKİN UYARILAR:

Tek kullanımlıktır. Enjeksiyona uygun değildir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın. Burun ve göz temizliği için aynı flakonu kullanmayın. Oda sıcaklığında muhafaza edin. Ürün koruyucu içermediği için açılan flakonlar yeniden kullanılmamalıdır. Bu tıbbi cihaz herhangi bir koruyucu içermediğinden flakonların yeniden kullanılması kontamine solüsyonların vücuda girmesine neden olabilir. Tedavi amaçlı başka göz ve burun ilaçlarının alınması durumunda serum fizyolojik ilaçtan sonra değil, önce uygulanmalıdır. Daha fazla bilgi için broşürü dikkatlice okuyun.
 

İçermez

Hipoalerjeniktir ve Paraben ile Fenoksietanol içermez.


Menşei: Fransa
Üretici / İthalatçı: Expanscıence Laboratuvarları İ
Kullanım Zamanı: Gün içinde ihtiyaç duyuldukça

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI