Noodle & Boo Hassas Ciltler İçin Eğlenceli Banyo Köpüğü 237 ml

Ürün Kodu: NoodleBoo.006   /
Barkod: 899646000136
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Alerjik reaksiyon riskini en aza indirmek için hafif kabarcıklanma maddeleri formüle edilmiştir.


Genç cildi ekstra yumuşak ve pürüzsüz bırakmak için hafif nemlendiricilerle zenginleştirilmiştir.Ürün Faydası  • Doğal nemlendiriciler ile zenginleştirilmiştir.

  • Alerjik reaksiyon riskini en aza indirgemek için formüle edilmiş yumuşak köpürme ajanı.

  • Altı ay ve üstü.

  • Dermatolog ve çocuk doktoru test edildi; hipoalerjenik.

  • Hassas ciltler için klinik olarak test edilmiştir.
Kullanım Şekli


Köpük banyosunu doğrudan akan suyun altına dökün (0,5 oz - 1 oz). Kabarcıklanma işlemine yardımcı olmak için elinizle suyu karıştırın. Banyodan sonra bebeğin cildini temiz suyla yıkayın.
 

Uyarılar


Yalnızca belirtildiği şekilde kullanın. Aşırı kullanım veya uzun süre maruz kalmak ciltte ve idrar yollarında tahrişe neden olabilir. Kızarıklık, kızarıklık veya kaşıntı olursa kullanmayın. Tahriş devam ederse doktorunuza danışın. Sadece harici kullanım içindir.
 

 

 


Menşei: İngiltere
Üretici / İthalatçı: Nbe Pharma İlaç Koz.Sağ.Hiz.Ve
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR