Noodle & Boo Ultra-Strong Stain Remover 473 ml

Ürün Kodu: NoodleBoo.018   /
Barkod: 899646000167
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Bitki bazlı teknoloji, zor lekeleri ve kokuları giderir.
 

Ürün Faydası


Bitki bazlı formül eski ve yeni lekeleri çıkarır.

Çocuk doktoru tarafından test edilmiş ve Hipoalerjenik.
 

Kullanım Şekli


Leke üzerine püskürtün ve yıkamadan önce 5 dakika bekletin. Daha sert lekeler için, önce ön işlemden geçirin ve sıcak suya daldırın. Kumaş reaksiyonu konusunda endişe duyuyorsanız, kullanmadan önce iç dikiş üzerinde renk test edin. Tüm yıkanabilir kumaşlar için güvenli - hem beyazlar hem de renkliler.
 

Uyarılar


Göz tahriş edici. Göz ile temasından sakının. Çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği yerlerde tutun. Gözle teması halinde 15 dakika su ile yıkayın. Yutulduğunda, bir bardak su için. Tahriş devam ederse doktora danışın.
 

 


Menşei: İngiltere
Üretici / İthalatçı: Nbe Pharma İlaç Koz.Sağ.Hiz.Ve
Kullanım Zamanı: Sabah yada Sabah ve Akşam
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI