Opak Hijyen Seti Antiseptik Mendil 20 Adet + Antiseptik Jel 100ml 2 Adet

Marka:
Ürün Kodu: OpakJel.001   /
Barkod: 8699600992659
5,0 (0)
  Tükendi!  

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Kullanım Amacı


Korona Virüsü ve Gripten Korumak İçin Opak jel Hijyen Seti

Ürün Faydası


Opak hijyen seti el ve cilt antisepsisin gerekli görüldüğü tüm alanlarda antiseptik olarak kullanılır. Cilde uyumlu pHa sahiptir. Yapısındaki Meceteronium Ethosulfat,İsopropil Alkol, Mendile Antiseptik ( Bacterisid, Fungusid, Virüsid) özellik kazandırarak El-Cilt Antiseptisisi sağlar. Ayrıca yapısındaki Aleo Vera ile cildi besler. İyi bir nemlendirici özelliğe sahiptir. Hoş kokuludur ve kötü kokuları giderici özelliğe sahiptir.

OPAK JEL SKT: 12.2021

OPAKJEL ANTİSEPTİK MENDİL SKT  12.2021

Kullanım Şekli


Uygulama yapılacak bölge 5 dakika boyunca mendil ile ovalanır. 

Uyarılar


Kullanmadan önce etiketi ve kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz.Çocuklardan, gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutun.İsopropil Alkol içerir. Allerjik reaksiyonlara sebep olabilir.

İçindekiler


OPAK JEL İÇERİK: ETİL ALKOL %70, iSOPROPİL aLKOL %10, DEİYONİZE SU % 1.3OPAK JEN MENDİL İÇERİK: MESETRONYUM ETİLSÜLFAT %0.2, iSOPROPİL ALKOL %10 DEİYONİZE SU 
Menşei: Türkiye
Üretici / İthalatçı: Merkez Lab. İlaç San. ve Tic.
Kullanım Zamanı: Gerektikçe
Cinsiyet: Unisex

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

UZMAN YORUMLARI
ÇOK SATANLAR